STSC Profil kit Zwischen DIN L 500 mm RAL 9006
Artikel-Nr.:
C9407=9006
Product attributes
| Artikel-Nr. | C9407=9006 |
| Technical Panel names | S40 - ST9V / All ConDoor residential panels |
| Panel manufacturer and series | Epco; R-series, U-series / Italpannelli; APZ, EI series |
| Garage / Industrie | IND & RES |
| Fingerklemmschutz | Ja |
| Links/Rechts | Links |
| Torsystem | Smart Connection Schlupftür |
| Farbe | RAL 9006 |
| DIN | DIN L |
| Plattenhöhe | 500 mm |
| Gewicht | 4.29 kg |