UPS Comfort Advanced LED 1 x 230V
Artikel-Nr.:
4741
Bezeichnung
Product attributes
| Artikel-Nr. | 4741 |
| Stromspannung | 1x230VAC (50Hz) |
| Stromversorgung | 2000VA - 1400W V |
| Garage / Industrie | Industrie |
| Produktart | USV |
| Antriebsart | Pro-Line |
| Leistung | 2000VA-1400W |
| Phase | 1 |
| IP-Bewertung | IP 66 |
| Gewicht | 20 kg |