Lager 1¼"
Artikel Nr.:
3664
Prijsweergave
Omschrijving
Kogellager voor 1¼" as geschikt voor diverse lagerplaten.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3664 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 14.2 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| As diameter | 1¼" (31,75 mm) |
| Binnen Diameter | 3190 mm |
| Buitendiameter | 51 mm |
| Gewicht | 0.1 kg |