Verstelbare koppeling 1¼"
Artikel Nr.:
3678
Prijsweergave
Omschrijving
Verstelbare stalen koppeling voorzien van spiebaan. Geschikt om twee assen van 1¼" met elkaar te verbinden.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3678 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 80 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| As diameter | 1¼" (31,75 mm) |
| Gewicht | 1.99 kg |