Sluitbaar aluminium ventilatierooster 500 x 100 mm
Artikel Nr.:
9700
Prijsweergave
Omschrijving
Afsluitbaar ALU ventilatierooster met een vliegengaas ertussen. Wordt geleverd met 8schroeven.Dit rooster kan in kleur gespoten worden, kies voor optie art nr. 5221.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9700 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 500 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Luchtdoorlaat | 8.5 Liter/sec |
| Gewicht | 0.74 kg |