Montageprofiel achter daglichtopening geanodiseerd L = 7.200 mm
Artikel Nr.:
9304-07200
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9304-07200 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 7200 mm |
| Breedte | 59.8 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Deur systeem | Luxe-Line |
| Gewicht | 4.36 kg |