Hoekverbinding beugel links
Artikel Nr.:
0566
Prijsweergave
Omschrijving
Hoekverbinding tussen horizontale rails en de horizontale verbinding voor residentiële deuren. Te monteren met 2 x 8080+ 2x 8280.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 0566 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 67 mm |
| Breedte | 52 mm |
| Hoogte | 109 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Links/Rechts | Links |
| Deur systeem | TS100 / G160 / G200 |
| Dikte | 2 mm |
| Gewicht | 0.16 kg |
Slim combineren


