AR2/AR3/AR4 Tussenprofiel geanodiseerd L = 7.800 mm
Artikel Nr.:
2045-07800
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2045-07800 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 7800 mm |
| Hoogte | 51.5 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Profiel type | Tussen profiel |
| AR type | AR2 / AR3 / AR4 |
| Koudebrug onderbreker | Nee |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 5.34 kg |