AR2/AR3 enkel Zij-top-bodemprofiel geanodiseerd L = 9.150 mm
Artikel Nr.:
2055-09150
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2055-09150 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Niet Vingerklembeveiliging (Traditioneel) |
| Lengte | 9150 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Profiel type | Zij / Top / Bodem profiel |
| AR type | AR2 / AR3 / AR4 |
| Koudebrug onderbreker | Nee |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 12.31 kg |