AR3 Bovenprofiel geanodiseerd L = 9.150 mm
Artikel Nr.:
2123-09150
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2123-09150 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 9150 mm |
| Hoogte | 53.1 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Profiel type | Boven profiel |
| AR type | AR3 |
| Koudebrug onderbreker | Nee |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 8.71 kg |