AR3 Bovenprofiel met vin geanodiseerd L = 9.990 mm
Artikel Nr.:
2133-09990
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2133-09990 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Ja |
| Lengte | 9990 mm |
| Hoogte | 53.1 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Reinforcement | Reinforcement |
| Profiel type | Boven profiel |
| AR type | AR3 |
| Koudebrug onderbreker | Nee |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 11.61 kg |