AR6-7-9 vulprofiel PVC L = 6.000 mm
Artikel Nr.:
9605-06000
Prijsweergave
Omschrijving
Vulprofiel om 3 en 4 mm vullingen te klemmen in een AR6-7-9 sectie.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9605-06000 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 6000 mm |
| Breedte | 17.4 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Grijs |
| Profiel type | Glaslat |
| AR type | AR6 / AR7 / AR9 |
| Dikte | 1.4 mm |
| Gewicht | 0.96 kg |