AR6/AR7/AR9 dubbel Zij-bodemprofiel geanodiseerd L = 9.150 mm
Artikel Nr.:
2073-09150
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2073-09150 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 9150 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Profiel type | Zij / Top / Bodem profiel |
| AR type | AR6 / AR7 / AR9 |
| Diepte | 40 mm |
| Gewicht | 23.94 kg |