AR6/AR7/AR9 Topprofiel met vin brute L = 9.150 mm
Artikel Nr.:
1663-09990
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 1663-09990 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 9990 mm |
| Breedte | 79.5 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | BRUTE |
| Reinforcement | Reinforcement |
| AR type | AR6 / AR7 / AR9 |
| Gewicht | 18.9 kg |