AR6T Adapterprofiel voor rubber
Artikel Nr.:
9718-09150
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 9718-09150 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 9150 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Hoogte | 12.7 mm |
| Materiaal | PVC |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 2.9 kg |