AR6T Enkel Zij-top-bodemprofiel geanodiseerd L = 9.150 mm
Artikel Nr.:
2059-09150
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2059-09150 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 9150 mm |
| Breedte | 39.5 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Profiel type | Zij / Top / Bodem profiel |
| AR type | AR6T |
| Koudebrug onderbreker | Ja |
| Gewicht | 22.72 kg |