AR6T Bovenprofiel geanodiseerd L = 9.150 mm
Artikel Nr.:
2029-09150
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2029-09150 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Niet Vingerklembeveiliging (Traditioneel) |
| Lengte | 9150 mm |
| Breedte | 39.5 mm |
| Hoogte | 46.2 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| AR type | AR6 |
| Koudebrug onderbreker | Ja |
| Gewicht | 12.55 kg |