AR6T Bovenprofiel met vin L = 5.700 mm
Artikel Nr.:
2039-05700
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2039-05700 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Niet Vingerklembeveiliging (Traditioneel) |
| Lengte | 5700 mm |
| Breedte | 39.5 mm |
| Hoogte | 46.2 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Reinforcement | Reinforcement |
| AR type | AR6T |
| Koudebrug onderbreker | Ja |
| Gewicht | 9.13 kg |