AR6T Bovenprofiel met vin L = 9.990 mm
Artikel Nr.:
2039-09990
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 2039-09990 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Niet Vingerklembeveiliging (Traditioneel) |
| Lengte | 9990 mm |
| Breedte | 39.5 mm |
| Hoogte | 46.2 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Geannodiseerd |
| Reinforcement | Reinforcement |
| AR type | AR6T |
| Koudebrug onderbreker | Ja |
| Gewicht | 16 kg |