AR80 Bovenprofiel brute L = 9.150 mm
Artikel Nr.:
1628-09150
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 1628-09150 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Vingerklembeveiliging | Niet Vingerklembeveiliging (Traditioneel) |
| Lengte | 9150 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 67 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | BRUTE |
| AR type | AR80 |
| Koudebrug onderbreker | Ja |
| Gewicht | 17.02 kg |