Heavy duty kabelschijfconstructie ⌀ 140 mm
Artikel Nr.:
C9986
Prijsweergave
Omschrijving
Complete set (Links+Rechts) kabelschijf geschikt voor diverse speciale toepassingen tot een deur gewicht van max. 560kg en te gebruiken met staalkabel van 6mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | C9986 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 230 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Materiaal | Gietijzer |
| Max. Kabel diameter | 6 mm |
| Wiel diameter | 140 mm |
| Max. Belasting | 540 Kg |
| Gewicht | 9.08 kg |