Geassembleerde kabelschijf ⌀ 140 mm
Artikel Nr.:
8630
Prijsweergave
Omschrijving
Complete set (Links+Rechts) kabelschijf geschikt voor diverse speciale toepassingen tot een deurgewicht van max. 650kg en te gebruiken met staalkabel van 6mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 8630 |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 160 mm |
| Breedte | 119.5 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Max. Deur gewicht | 650 kg |
| Max. Kabel diameter | 6 mm |
| Wiel diameter | 140 mm |
| Gewicht | 2.16 kg |