Kabelschijfconstructie LS250 - FTR Paneel = 80 mm rechts
Artikel Nr.:
C9871
Prijsweergave
Omschrijving
Omleidwielconstructie met bocht voor LS250, geschikt voor 80 mm panelen. Daklijn voorbereid.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | C9871 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Materiaal | Nylon |
| Links/Rechts | Rechts |
| Max. Deur gewicht | 500 kg |
| Deur systeem | LS250-FTR |
| Paneel dikte | 80 mm |
| Gewicht | 3.38 kg |