Kabelschijfconstructie LS250 Paneel = 40 mm links
Artikel Nr.:
C9860
Prijsweergave
Omschrijving
Omleidwielconstructie met bocht voor LS250, geschikt voor 40 mm panelen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | C9860 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Materiaal | Nylon |
| Links/Rechts | Links |
| Max. Deur gewicht | 500 kg |
| Deur systeem | LS250 |
| Max. Kabel diameter | 4.75 mm |
| Paneel dikte | 40 mm |
| Wiel diameter | 100 mm |
| Gewicht | 3.18 kg |