Kabelschijfconstructie TS100 rechts
Artikel Nr.:
0771R
Prijsweergave
Omschrijving
Omleidwiel geschikt voor de TS100, uitvoering binnen rechts. Deze uitvoering is exclusief het afdekkapje art nr. 0770 en de schroef art nr. 8438 om het vast te zetten.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 0771R |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 103 mm |
| Breedte | 55 mm |
| Hoogte | 91 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Links/Rechts | Rechts |
| Gewicht | 0.5 kg |