Lager 1"
Artikel Nr.:
3663
Prijsweergave
Omschrijving
Kogellager voor 1" as geschikt voor diverse lagerplaten.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3663 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 14 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| As diameter | 1" (25,4 mm) |
| Diameter | 51 mm |
| Gewicht | 0.1 kg |