Lagerhouder
Artikel Nr.:
3662
Prijsweergave
Omschrijving
Lagerhouder om de lager art nr. 3663/3664 op zijn plaats te houden en te blokkeren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3662 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 12 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Diameter | 51 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 0.12 kg |