Bodemconsole R60 - G100 - TS100
Artikel Nr.:
3158
Prijsweergave
Omschrijving
Universele bodemconsole verzinkt met sluifgaten waardoor een hartmaat van 40 en 45 mm mogelijk is.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3158 |
| Hartmaat | 42,5 mm mm |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Breedte | 74 mm |
| Hoogte | 76.9 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Deur systeem | R60 / G100 / TS100 |
| As diameter | 11 mm |
| Max. Belasting | 300 Kg |
| Gewicht | 0.48 kg |