Bodemrubber renovatie 30 mm EPCO
Artikel Nr.:
3079
Prijsweergave
Omschrijving
Bodem rubber is ontworpen voor inbouw situaties met een ongelijke vloer of waterkering. De oneven vorm van het rubber zorgt dat beide het hoog en het laaggelegen deel van de vloer goed worden afgedicht. Wordt meestal gebruikt bij R60 railsystemen in het geval van renovatieprojecten. Geschikt residentiele Epco panelen.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3079 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 35.7 mm |
| Hoogte | 62.7 mm |
| Materiaal | Rubber |
| Type | Bodemrubber |
| Kleur | Zwart |
| werkende hoogte | 30 mm |
| Gewicht | 0.63 kg |