Geperforeerd C-profiel 1.8 mm L = 5.240 mm
Artikel Nr.:
4133-05240
Prijsweergave
Omschrijving
C-Profiel voorzien van een afwijkend gatenpatroon met 58 sleufgaten. Dit profiel is geschikt voor alle industriële deuren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4133-05240 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 5240 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 53.5 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Dikte | 1.8 mm |
| Gewicht | 7.46 kg |