Geperforeerd C-profiel 1.8 mm L = 6.680 mm
Artikel Nr.:
4133-06680
Prijsweergave
Omschrijving
C-Profiel voorzien van een afwijkend gatenpatroon met 74 sleufgaten. Dit profiel is geschikt voor alle industriële deuren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4133-06680 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 6680 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 53.5 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Dikte | 1.8 mm |
| Gewicht | 9.62 kg |