Kabeltrommel G100 - G200 - R60 DLH < 2.490 mm 1"
Artikel Nr.:
3126
Prijsweergave
Omschrijving
Kabeltrommel toepasbaar bij residentiële systemen: G200/G100 en R60 tot een dagmaat hoogte van 2490 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3126 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Shot blasted |
| Max. deur hoogte (DMH) | 2490 mm |
| Max. Deur gewicht | 240 kg |
| Deur systeem | R60 / G100 / G200 |
| As diameter | 1" (25,4 mm) |
| Veiligheidswindingen | 0,5 |
| Max. Kabel diameter | 3 mm |
| Totale kabelcapaciteit | 2490 mm |
| Omtrek vlakke gedeelte | 329 mm |
| Totaal aantal omwentelingen | 9 |
| Gewicht | 0.51 kg |