Kabeltrommel G160 DLH < 2.500 mm 1"
Artikel Nr.:
3125
Prijsweergave
Omschrijving
Kabeltrommel toepasbaar bij residentiële systeem: G160 tot een dagmaat hoogte van 2500 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3125 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Shot blasted |
| Max. deur hoogte (DMH) | 2860 mm |
| Max. Deur gewicht | 320 kg |
| Deur systeem | G160 |
| As diameter | 1" (25,4 mm) |
| Veiligheidswindingen | 0,5 |
| Max. Kabel diameter | 3 mm |
| Totale kabelcapaciteit | 2860 mm |
| Omtrek vlakke gedeelte | 249 mm |
| Totaal aantal omwentelingen | 13 |
| Gewicht | 0.37 kg |