Kabeltrommel HL < 1.375 mm 1"
Artikel Nr.:
3108
Prijsweergave
Omschrijving
Industriële kabeltrommel toepasbaar bij een high-lift tot 1370 mm en een 1" as. Met 0,5 Veiligheidswinding.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3108 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 93 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Shot blasted |
| Max. deur hoogte (DMH) | 4564 mm |
| Max. Deur gewicht | 454 kg |
| Deur systeem | HS |
| As diameter | 1" (25,4 mm) |
| Veiligheidswindingen | 0,5 |
| Max. Kabel diameter | 5 mm |
| Hi-Lift Capaciteit | 1384 mm |
| Totale kabelcapaciteit | 6233 mm |
| Omtrek vlakke gedeelte | 435 mm |
| Totaal aantal omwentelingen | 14 |
| Gewicht | 1.9 kg |