Kabeltrommel HL < 4.100 mm 1"
Artikel Nr.:
3110
Prijsweergave
Omschrijving
Industriële kabeltrommel toepasbaar bij een high-lift tot 4100 mm en een 1" as. Met 0,5 Veiligheidswinding.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3110 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 155 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Shot blasted |
| Max. deur hoogte (DMH) | 5803 mm |
| Max. Deur gewicht | 726 kg |
| Deur systeem | HS |
| As diameter | 1" (25,4 mm) |
| Veiligheidswindingen | 0,5 |
| Max. Kabel diameter | 6 mm |
| Hi-Lift Capaciteit | 4156 mm |
| Totale kabelcapaciteit | 10388 mm |
| Omtrek vlakke gedeelte | 528 mm |
| Totaal aantal omwentelingen | 18 |
| Gewicht | 6.84 kg |