Kabeltrommel NS DLH < 3.360 mm 1"
Artikel Nr.:
3102
Prijsweergave
Omschrijving
Industriële kabeltrommel toepasbaar bij normaal systeem en lage systemen (LPS) tot een dagmaat hoogte van 3360 mm en een 1" as. Met 0,5 Veiligheidswinding.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3102 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND & ERA-RES |
| Breedte | 67 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Shot blasted |
| Max. deur hoogte (DMH) | 3360 mm |
| Max. Deur gewicht | 340 kg |
| Deur systeem | NS / LS200 / LS250 / LS320 |
| As diameter | 1" (25,4 mm) |
| Veiligheidswindingen | 0,5 |
| Max. Kabel diameter | 4 mm |
| Totale kabelcapaciteit | 3773 mm |
| Omtrek vlakke gedeelte | 332 mm |
| Totaal aantal omwentelingen | 13 |
| Gewicht | 0.82 kg |