Kabeltrommel NS DLH < 5.500 mm 1¼"
Artikel Nr.:
3124
Prijsweergave
Omschrijving
Industriële kabeltrommel toepasbaar bij normaal systeem en LPS systemen tot een dagmaat hoogte van 5500 mm en een 1¼" as. Met 0,5 Veiligheidswinding.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3124 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Breedte | 92 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Shot blasted |
| Max. deur hoogte (DMH) | 5881 mm |
| Max. Deur gewicht | 680 kg |
| Deur systeem | NS / LS200 / LS250 / LS320 |
| As diameter | 1¼" (31,75 mm) |
| Veiligheidswindingen | 0,5 |
| Max. Kabel diameter | 5 mm |
| Totale kabelcapaciteit | 5881 mm |
| Omtrek vlakke gedeelte | 435 mm |
| Totaal aantal omwentelingen | 15 |
| Gewicht | 1.5 kg |