Kabeltrommel NS DLH < 9.750 mm 1¼"
Artikel Nr.:
3105
Prijsweergave
Omschrijving
Industriële kabeltrommel toepasbaar bij normaal systeem en lage systemen (LPS) tot een dagmaat hoogte van 9750 mm en een 1¼" as. Met 0,5 Veiligheidswinding.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3105 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 134 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Shot blasted |
| Max. deur hoogte (DMH) | 9866 mm |
| Max. Deur gewicht | 1000 kg |
| Deur systeem | NS / LS200 / LS250 / LS320 |
| As diameter | 1¼" (31,75 mm) |
| Veiligheidswindingen | 0,5 |
| Max. Kabel diameter | 6 mm |
| Totale kabelcapaciteit | 9866 mm |
| Omtrek vlakke gedeelte | 657 mm |
| Totaal aantal omwentelingen | 13 |
| Gewicht | 7.38 kg |