Kabeltrommel VL DLH < 3.350 mm 1"
Artikel Nr.:
3115
Prijsweergave
Omschrijving
Industriële kabeltrommel toepasbaar bij vertical lift tot een dagmaathoogte van 3300 mm en een1" as. Met 0,5 Veiligheidswinding.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3115 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Breedte | 85 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | Shot blasted |
| Max. deur hoogte (DMH) | 3308 mm |
| Max. Deur gewicht | 386 kg |
| Deur systeem | VS |
| As diameter | 1" (25,4 mm) |
| Veiligheidswindingen | 0,5 |
| Max. Kabel diameter | 5 mm |
| Totale kabelcapaciteit | 3930 mm |
| Totaal aantal omwentelingen | 8 |
| Gewicht | 1.67 kg |