Hoeksteun voor zijlagerplaat 3 mm
Artikel Nr.:
3298
Prijsweergave
Omschrijving
Deze steun wordt gebruikt om de koker met de zijlagerplaat te verbinden bij een HSK top/VSK top voor koker 60 x 40 mm.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3298 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-IND |
| Lengte | 165 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Diepte | 55 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 0.33 kg |