Afdekkap voor kabelschijfconstructie TS100
Artikel Nr.:
0770
Prijsweergave
Omschrijving
Afdekkapje geschikt voor de omleidwielconstructie van de TS100. Samen te gebruiken met artnr. 771L/R + 1 x art nr. 8438.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 0770 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Breedte | 20 mm |
| Hoogte | 21 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Deur systeem | TS100 |
| Buitendiameter | 275 mm |
| Gewicht | 0.02 kg |