Crawford Looprol lang 5 rail 2" 11 mm
Artikel Nr.:
96051
Prijsweergave
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 96051 |
| Brand | Crawford / Assa Abloy |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 120 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Materiaal | Nylon |
| Deur systeem | 5- track |
| As diameter | 11 mm |
| Rail formaat | 2" |
| Gewicht | 0.14 kg |