Cube middenscharnier brute L = 5.400 mm
Artikel Nr.:
4724-05400
Prijsweergave
Omschrijving
Compleet midden scharnier voor de Cube secties. Aluminium brute uitvoering.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4724-05400 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 5400 mm |
| Breedte | 74 mm |
| Hoogte | 24 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Oppervlaktebehandeling | BRUTE |
| Deur systeem | CUBE |
| Gewicht | 6.73 kg |