Cube nylon sluitring 12 mm
Artikel Nr.:
4728
Prijsweergave
Omschrijving
Afstandhouder voor het midden scharnier om te voorkomen dat het scharnier tegen elkaar schuurt. I.c.m. in kleur gespoten scharnieren.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4728 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Materiaal | Nylon |
| Deur systeem | CUBE |
| Kleur | Wit |
| Binnen Diameter | 8.1 mm |
| Dikte | 1.3 mm |
| Buitendiameter | 12 mm |
| Gewicht | 0.09 kg |