Cube zijscharnier onderkant 610 mm links
Artikel Nr.:
4726
Prijsweergave
Omschrijving
Onderste deel van het Cube zijscharnier. Uitvoering binnen links. Alleen voor de top sectie indien de Cube uit 8 secties bestaat.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 4726 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 610 mm |
| Breedte | 70 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Links/Rechts | Links |
| Deur systeem | CUBE |
| Gewicht | 1.58 kg |
Slim combineren
