Aluminium bocht residentieel links
Artikel Nr.:
3998
Prijsweergave
Omschrijving
Deze bocht voor het railsysteem is compatibel met alle residentiële beslagsets, behalve het R60-hefsysteem. De bocht is ontworpen voor standaardrollen en heeft een schroefdraadgat in de bocht zodat deze met slechts één bout stevig kan worden bevestigd. Voor een eenvoudige installatie is de bout (artikelnummer 8300) inbegrepen en kan eenvoudig worden vastgedraaid met een Torx-gereedschap.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3998 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| ERA-IND / ERA-RES | ERA-RES |
| Lengte | 143.4 mm |
| Breedte | 29.5 mm |
| Hoogte | 88.4 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Links/Rechts | Links |
| Gewicht | 0.14 kg |
Slim combineren
