Bocht 86,5° L = 2.700 mm
Artikel Nr.:
3941-03000
Prijsweergave
Omschrijving
Stalen bocht geschikt voor industriële railsets, met tromp/Smart connection. De bocht heeft een horizontaal deel met een totale diepte van L=2700mm. Bocht R392, 86, 5°.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3941-03000 |
| Residentieel / Industrie | Industrie |
| Lengte | 2700 mm |
| Materiaal | Verzinkt staal |
| Oppervlaktebehandeling | Verzinkt |
| Straal | 392 mm |
| Bocht grootte | 86,5° |
| Gewicht | 7.97 kg |