Cilinderslot snapsluiting voor EPC cilinder voor panelen 37 - 43 mm
Artikel Nr.:
3900
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 3900 |
| Residentieel / Industrie | Residentieel |
| Lengte | 200 mm |
| Breedte | 92 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Kleur | Zwart |
| Paneel dikte | 37 - 43 mm |
| Gewicht | 2.5 kg |