Satijnen dubbele veiligheidsglas vulling W = 20 mm
Artikel Nr.:
6228
Prijsweergave
Omschrijving
Hardglas beglazing geschikt voor alle 40 mm AR secties.
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6228 |
| Laagopbouw | 4-4 mm |
| Maximum Height | 1300 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Hardglas |
| Paneel dikte | 40 - 80 mm |
| Dikte | 20 mm |
| Gewicht | 21 kg |