Smoke dubbele veiligheidsglas vulling W = 20 mm
Artikel Nr.:
6273
Prijsweergave
Omschrijving
Product kenmerken
| Artikel Nr. | 6273 |
| Laagopbouw | 4-4 mm |
| Maximum Height | 1300 mm |
| Residentieel / Industrie | IND & RES |
| Lengte | 1000 mm |
| Materiaal | Hardglas |
| Dikte | 20 mm |
| Gewicht | 10.5 kg |